PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40413}

Skrzydła

Wings
7,1 9 611
ocen
7,1 10 1 9611
6,3 3
oceny krytyków
Skrzydła
powrót do forum serialu Skrzydła

Pokolenie 80

ocenił(a) serial na 10

To pokolenie może wpisać ten serial do serca, serial który oglądało się zamiast robić prace domowe do liceum. Jak rzygałem już przygotowaniem do matury to przełączałem się na Skrzydła.

Nigdy nie zapomnę, klasyk. Super humor ot którego nie dało się nie parskać śmiechem.

ocenił(a) serial na 10
firstANDlast

Skąd ja to znam?
25 minut cudownej rozrywki dziennie. I zaraz potem NATYCHMIAST WYŁĄCZ TELEWIZOR!!!! (Chyba każdy wie, co leciało zaraz potem).
I niestety tego gniota co był potem Polsat emituje do dziś.

WSZYSTKO CO PIĘKNE JEST PRZEMIJA.

ocenił(a) serial na 10
casic

Zapomniałem dodać.
Nigdy nie uważałem, że Polsat to dobra telewizja.
Jeden serial wiosny nie czyni.
Ciekawe czy abonenci Cyfrowego Polsatu płacą połowę abonamentu.
Przecież na Polsacie połowa ekranu zawsze zabazgrana (czasami i 3/4).

ocenił(a) serial na 10
casic

a co lecialo potem bo nie kojarze? . Wings is awesome

ocenił(a) serial na 10
Discoman

Świat według Bundych.
Słusznie, że nie kojarzysz.
Nie ma co kojarzyć.

ocenił(a) serial na 9
casic

świat według Bundych jest wg Ciebie kiepski ?? :) przecież to jeden z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały

ocenił(a) serial na 10
casic

najlepszy serial komediowy wszechczasów.Notę można traktowac z przymrózeniem oka

ocenił(a) serial na 9
firstANDlast

A ja wszystko nagrywałem na VHS i robiłem sobie maratony w weekendy, teraz nie mam już na czym odtworzyć VHS ale niekiedy zobacze sobie coś z 1 lub 2 sezonu na youtube.
Serial świetny przedewszystkim wielkie brawo dla Janusza Kozioła który tak fajnie wszystko przeczytał.

firstANDlast

Też go oglądałam podczas "przygotowywań" do matury :) Fajnie było się oderwać od "nauki" ;) Serial naprawdę miał fajny klimat i mam do niego sentyment.
A Świat wg Bundych miał specyficzny chumor. To była mega satyra na amerykańskie społeczeństwo. Czasem go oglądałam i też się dosmiałam. Jednak Skrzydła były The Best :)

ocenił(a) serial na 7
attra

Humor przez samo "h" ;)


ja tez lubiałam skrzydła, tyle ze były dla mnie przerwą w nauce w podstawowce i kawałek później przy powtórkach ;)
i bezbłędny Antonio hehe teraz Monk ;)

fnh81

casic, a co ty niby masz do Bundych?

ocenił(a) serial na 10
makintosz

wszystko.
to samo co do kiepskich.

ale jestem w stanie zrozumieć. że to prosty serial, dla prostych umysłów, których niestety większość.

ocenił(a) serial na 8
fnh81

Antonio był spoko, ale i tak żadna postać nie pobije Lowella :)

ocenił(a) serial na 9
Christof20

Potwierdzam. Serial wspaniały. Już nie robią takich pozycji. Z sentymentem go wspominam.

ocenił(a) serial na 8
grego1980

Skrzydła tu był super serial
Bundych nie pokazywali chronologicznie

giovanni50

xchciałeśpowiedzieć pokolenie 70'

ocenił(a) serial na 8
aniaopole7

ja jestem rocznik 79

ocenił(a) serial na 7
aniaopole7

ja jestem 84

ocenił(a) serial na 7
firstANDlast

prawda :D

ocenił(a) serial na 10
firstANDlast

Nie pamiętam czy się przygotowywałem do matury, ale serial zapamiętałem jako wybitny. Zresztą do dziś zdarza mi się obejrzeć jakiś odcinek na youtube. O ileż lepszy jest ten serial od "Przyjaciół", w których, nawiasem mówiąc, zerżnięto wiele zabawnych scenek ze "Skrzydeł" właśnie.

ocenił(a) serial na 10
astat_2

Zgadzam się zupełnie. "Przyjaciół" uwielbiam, ale faktycznie wiele scenek i wątków jest zapożyczonych ze "Skrzydeł". "Skrzydła" maję inteligentniejsze dialogi, z tego co kojarzę to nie mają żadnej sceny, która byłaby tak głupia, że nierealna. A Przyjaciele tak, z całą sympatią. Suma sumarum - "Skrzydła górą" I postacie ciekawsze, ale nie przerysowane. Pozdrawiam fanów:))

ocenił(a) serial na 10
firstANDlast

Świeta racja-dodam od siebie,genialny klimat(przytulny)małego miasteczka na wyspie,aż chciałoby sie mieszkac wśród nich;)

ocenił(a) serial na 8
Berith7777

I mieć Roya za sąsiada ??? Hmm... ;)

ocenił(a) serial na 10
Christof20

Heheheheheheh;D

ocenił(a) serial na 10
Christof20

I postrzelac z Lowellem strzelal do szczurow ;) !

ocenił(a) serial na 10
Christof20

I postrzelac z Lowellem do szczurow ;) (w/w post prosze nie czytac;) h

ocenił(a) serial na 10
Berith7777

Podczas ogladania odnosilem takie samo wrazenie ;) ! Pozdro

ocenił(a) serial na 10
Ziolek_21

;)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones